FUTBALOVÝ TURNAJ

•  Dňa 15. mája 2018 sa v Hrušove uskutočnilo obvodné kolo starších žiakov v malom futbale. Na turnaji sa zúčastnili štyri družstvá: Vinica, Veľká Čalomija, Balog nad Ipľom a Hrušov. Cieľom    turnaja bolo zistiť kto je s týchto tímov najlepší vo futbale. Medzi družstvami sa odohrali veľmi  tesné výsledky, ale boli aj zápasy kde dominovalo jedno družstvo. Na turnaji hral každý tím z každým. Najlepšími tímami na turnaji boli Veľká Čalomija a Hrušov, ktorý porazili Vinicu aj Balog nad Ipľom. Zápas medzi Veľkou Čalomijou a Hrušovom bol veľmi napínavý. Zápas sa skončil výsledkom 5:3 pre Hrušov. Hrušovskí žiaci sa tešili z víťaztva nad Veľkou Čalomijou ale aj s celkového prvenstva na turnaji. Na treťom mieste sa umiestnil Balog nad Ipľom a na štvrtom mieste sa umiestnila Vinica. Hrušov zároveň postúpil na okresné kolo, ktoré sa konalo vo Veľkom Krtíši. Na záver turnaja sa poďakoval Mgr. Rudolf Santoris všetkým zúčastnením tímov za skvelé výkoni, ktoré predviedli na turnaji.

Účelové cvičenie

Dňa 17.5.2018 sa škola vybrala na účelové cvičenie, ktoré bolo na futbalovom ihrisko. Žiaci prišli ráno do školy kde čakali na triednych učiteľov. Všetci žiaci si nastúpili pred vchod školy a spoločne sa vybrali na ihrisko. Účelové cvičenie bolo spojené z hasičskou súťažou. Na ihrisku prebiehala súťaž na ktorej sa zúčastnili družstvá z okolitých obcí. Tiež prišli policajti a záchranári, ktorý mali rôzne ukážky. Naše družstvo hasičov sa umiestnilo na prvom mieste, a postúpilo na krajské kolo. Po skončení súťaže sme išli do školy na obed a potom sme išli domov. Tento deň bol veľmi zaujímavý, pretože sme sa nemuseli učiť ale zároveň sme sa aj niečo nové naučili.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky